Eladó lakás Budapest

1051 Budapest, V. kerület , Hercegprímás utca

69.9 M Ft

2 496 429 Ft /m2

  • Lakóterület:

    28 m2

  • Szobák száma:

    2

Eladó lakás Budapest
1 / 10
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: H499688-4920427
Azonosító: 666852

Paraméterek:

  • tégla épület
  • jó állapotú
  • összkomfortos
  • udvari panoráma
  • elektromos fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság
  • Lift van

Leírás:

Stílusos garzonlakás a Bazilika közelében – Felújítva, azonnal kiadható!

Eladó egy igazán különleges, 28 m²-es garzon Budapest belvárosában, a történelmi hangulatú Hercegprímás utcában – közvetlenül a Szent István Bazilika szomszédságában! Ez a legfelső emeleti, önálló helyrajzi számmal rendelkező lakás egykor cselédlakásként vagy mosókonyhaként funkcionált, mára viszont egy modern, stílusos otthonná alakult át.

A lakás teljeskörű felújításon esett át:
- Új villany- és vízvezetékek,
- Cserélt nyílászárók kívül-belül,
- 10 cm-es hőszigetelés kívül, lépésálló hőszigetelés és kétszeres vízszigetelés a tetőn,
- Korszerű elektromos fűtés (Nord Art fűtőpanelek), klímás hűtés-fűtés,
- A gáz ki lett kötve.

Az ingatlan beosztása praktikus és kényelmes: egy konyha-nappali, egy külön hálószoba és egy zuhanyzós fürdőszoba WC-vel szolgálja a mindennapokat.
A belső terek világosak és csendesek – a forgalom zajától teljesen elzártan, csak a Bazilika harangja hallatszik be időnként, különleges hangulatot kölcsönözve az otthonnak.

A liftes társasház belső udvara és homlokzata még őrzi a régi Budapest hangulatát, romkocsmákra emlékeztető atmoszférája a fiatal bérlők körében különösen népszerű. Az épület padlásterének eladása esetén lehetőség nyílhat arra is, hogy a lakás újépítésű ingatlanként szülessen újjá – így komoly értéknövekedési potenciál rejlik benne.

A lakás jelenleg bérbe van adva – a bérlők hosszú távon is maradnának, ha az új tulajdonos is befektetésben gondolkodik.

Kiváló lehetőség saját célra vagy befektetésnek – ritkaság a belváros szívében, remek infrastruktúrával, a pezsgő kulturális élet közvetlen közelében.

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Benkó Szilvia

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]