
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok44.9 M Ft
898 e Ft /m2
50 m2
2
Kecskemét belvárosában az Árpád krt- on, 2 szobás, 50 nm-es panellakás eladó. Fontos tudnivalók: -liftes, szigetelt társasház -4. emelet -új nyílászárók -laminált parketta -alacsony rezsi -távhő egyedi mérővel -közös költség 5500 Ft AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!!!! Megtekintés ügyében keressen bizalommal! Jó választás, lakhatásra és befektetésre is!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
G. Nagy Ildikóó
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]