
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok17.9 M Ft
223 750 Ft /m2
80 m2
2
1518 m2
Eladó Nádudvar frekventált, mégis csendes környékén egy 73 m2-es, nappali + 2 hálószobás családi ház 1518 m2-es telken.
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik nem kérnek a nagyvárosok zajából és veszélyeiből, hanem inkább egy minden igényüket kielégítő csendes kisvárosban élnének nyugodtan, de mégis karnyújtásnyira mindentől. A telek méretének köszönhetően azok számára is megfelelő, akik gazdálkodni szeretnének.
Az ingatlan főbb paraméterei:
- tégla és vályogfalak
-gázkonvektoros fűtés
- műanyag nyílászárók
-1518 m2 telek melléképülettel
- fúrt kút
- lakóház és udvar minősítés
- tágas és napfényes konyha-étkező
-2 külön nyíló, fényes hálószoba
- 1 fürdőszoba külön nyíló wc-vel
- rugalmas birtokba adás
- buszmegálló kb 1 perc séta
- élelmiszerüzlet 5 perc séta
- város központ 15 perc séta, ahol cukrászda, gyógyszertár, üzletek, iskola stb megtalálhatók
További információért hívjon bizalommal, akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek az OTP hátterével irodánkban.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Tikász-Tóth Éva
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]