
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok104 999 999 Ft
567 568 Ft /m2
185 m2
7
900 m2
Tökölön eladó 185 m-es, 3 lakássá alakított családi ház összközműves telken.A külön bejárattal rendelkező lakrészek 60, 61 és 64 m2-esek, mindegyikhez külön leválasztott udvarrész tartozik.Az ingatlan pince szintjén 130 m2 hasznos alapterület, mely jelen pillanatban tárolóként funkciónál.Az épület téglából épült 2001-ben. Fűtése gázcirkóval történik radiátor hőleadókkal.A közelben óvoda, iskola, vásárlási lehetőség, H6-os HÉV megálló.Az ingatlan tehermentes.További kérdéseivel várom megtisztelő hívását a hét bármely napján!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Nyirákné Nagy Katalin
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]